KONZULTACE

Konzultace

První krok, který je nezbytný před zahájením tvorby plánu zahrady nebo trvalkového záhonu. Upřesníme si na ní vaše přání a požadavky. Jsem raději pro osobní setkání a konkretizaci požadavku na místě. To mi dovolí se lépe propojit se zahradou a následnou tvorbou.

U zahrad ze vzdálenějších lokalit je možné se domluvit i na online konzultaci, před kterou vás poprosím o zaslání vašich požadavků, fotografií zahrady, daného koutu zahrady nebo konkrétního záhonu, který chcete osadit, abych si udělala lepší představu.

Před první osobní návštěvou pro mě budou také velmi nápomocné fotografie zahrady a katastrální mapa nebo půdorys zahrady a domu, mohu se tak lépe připravit.

Kromě projití zahrady budeme také hledat odpovědi na otázky, které budou nosnými pilíři při tvorbě návrhu zahrady. Co se vám nyní líbí na vaší zahradě? Co chcete změnit a proč? Co naopak chcete zanechat? Jaký je váš styl? Kolik času trávíte v zahradě? Co od zahrady očekáváte? 

...někdy stačí jen inspirace nebo jiný úhel pohledu

Třeba nepotřebujete předělat celou zahradu, ale jen udělat pár změn, ale nevíte, kde začít. Když už zahradu znáte, trávíte v ní čas a jste s ní sžití, může být náročné vidět změny a nápady z jiné perspektivy, ale možná právě jednoduchá konzultace dokáže vnést nové myšlenky, díky nímž si pak ujasníte svou vizi. 

Z takové konzultace vám zpracuji shrnutí, ve kterém navrhnu změny, úpravy nebo nové osazení květin. Vše se bude odvíjet od problematiky, kterou spolu probereme na konzultaci.

Jaká je cena?

Cena za konzultaci je 400 Kč.

Cena za zpracování shrnutí po konzultaci je od 500 Kč.

Cena za dopravu je 15 Kč/km.

Pro bližší informace mě, prosím, kontaktujte na email zahraduse@vladimirazitkova.cz.