e-book Probuď svou zahradu - 10 kroků k oživení zahrady

Toužíte mít zahradu, která pokvete od jara do podzimu? Chcete na vaší zahradě trávit méně času zaléváním a pletím záhonků? Připomíná vaše zahrada vyprahlou poušť bez energie?

Návrh bez názvu (28)

Když jsem začínala na své první zahrádce na okraji města, vkládala jsem mnoho energie do pletí záhonků, zalévání skoro celé zahrady a výsadby květin do záhonků, které neměly šmrnc a neměly dlouhého trvání.

Často se na zahradě objevovali různí škůdci, kteří s radostí požírali úrodu. Ze zahrady jsem se někdy vracela doslova sedřená. Jelikož jsem ale vyrostla na vesnici, v úzkém spojení s přírodou, cítila jsem, že ke krásné a zdravé zahradě vede určitě jiná cesta.

Jakmile jsem se hlouběji ponořila do téma zahrady, hledala informace, zkoumala a rady vlastnoručně otestovala, další náměty a inspirace přicházely samy.

Vnímám ZAHRADU jako místo, kde můžeme zpomalit, načerpat energii, ukotvit se v sobě a v přítomném okamžiku. 

IMG_20210710_134651

Na mnoha zahradách je vidět, že jim chybí spojení s přírodou. S Matkou přírodou, která nám dokáže usnadnit práci, ušetřit peníze a zajistit hojnost jídla. Příroda je úžasný, soběstačný a zároveň velmi křehký ekosystém, který je potřeba udržovat v rovnováze.

Nejlepší cestou, jak trvale a s jemností měnit věci okolo sebe, je vlastní inspirace.

Ráda bych se s vámi skrze e-book Probuď svou zahradu – 10 kroků k oživení zahrady podělila o své zkušenosti, inspiraci a konkrétní postupy, které vám pomohou ke krásné a zdravé zahradě.

IMG_20210619_100003

Jsem Vlaďka Zítková. Jsem nadšenou zahradnicí a kreativní duší. Miluji rozkvetlou a živou zahradu, ve které je prostor i pro užitečná zvířata. Věřím, že když budeme vědomými správci tohoto svého kousku země a dovolíme přírodě, aby tvořila s námi, vznikne doslova ráj na zemi!

Když k péči o zahradu budeme přistupovat se zdravým rozumem, efektivně vynaloženou energií a tak, aby byla v souladu s přírodou a trvale udržitelná, nemusí být to dřina.

Na cestě k vaší krásné a zdravé zahradě budu vašim rádcem a průvodcem. Vy sami dokážete, že vám zahrada doslova rozkvete před očima!

Na co se v ebooku můžete těšit?

IMG_20220721_161312 – kopie (2)

Změna je cestou k lepšímu!

IMG_20210704_175618

Ebook Probuď svou zahradu - 10 kroků k oživení zahrady

3D
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.